banner

Hakkımızda

Hakkımızda

banner

2005 yılından beri firmamız ürünlerini kendi tesislerinde işlemektedir. Şirketimizin en önemli özelliklerinden biri müşterilerine gösterdiği özendir. Şirketimiz her zaman en kaliteli mahsülü alıp, en iyi ve en kaliteli ürünü üreterek, bu ürünü tüketiciye en sağlıklı dağıtım koşullarındaen taze haliyle ve hakkettiği fiyattan ulaştırmaya özen gösterir.
Çiftçiden müşteriye tedarik zincirini etkin bir şekilde yönetmeyi ve tarım ürünlerini müşteriye verimli bir şekilde ulaştırmayı ilke edinen firmamız; kuruyemiş, kurumeyva ve organik gıda alanlarında faaliyet göstermektedir.

Tesislerimizde tüm ürünler temizlenir, sınıflandırılır, mıknatıslardan ve metal tespit ekipmanlarından geçirilir ve kalite standartlarımızın karşılanmasını sağlamak için, paketlendiği gün numuneleri alınıp analiz edilir. Bu standartlar karşılanana kadar da fabrikamızdan hiçbir şey çıkmaz. Neticede, her kutunun üzerinde aile adımız vardır; bu da kalite ve mükemmeliyet mirasımıza göre yaşamamız gerektiğini bize sürekli hatırlatır.

‘’Her pakette aynı lezzette, aynı tazelikte ve aynı kalitede ’’ ürün sunulması bir şirket politikasıdır ve müşterilerin şirketimize olan güvenlerini sarsmamak için bu prensipten taviz verilmez.  
Ceviz , Badem gibi ürünler  dalından koparıldığı  andan itibaren taptaze kalabilmesi için, ısı, nem, hava ve ışık alan ortamlardan uzak muhafaza edilmesi gerekir.

Ürünlerimiz özel ısı, nem ve ışık bariyerli paketleri sayesinde, tüm ürünlerin dış ortamla irtibatı en aza indirgenir ve uzun süre taze kalmaları sağlanır. Ürünler paketlenirken, paket içerisindeki oksijen sıfırlanır ve paketin içerisine soluduğumuz havada da % 78 oranında bulunan ve tamamen doğal bir gaz olan azot gazı basılarak ürünlerin taze kalması sağlanır.

Şirketimiz güçlü duruşunu bozmadan, geçmişinden kopmadan ve müşterilerini hiçbir zaman yanıltmayarak günümüze kadar lider olarak kalmayı başarmıştır. Ürün kalitesinden taviz vermemek ve tüketicilerinin güvenini sarsmamak için şirketimiz tüm iş yapış şekilleri; hammadde alımından müşteri deposuna kadar giden süreçte bahsi geçen  prensiplerinden ödün vermeyecek şekilde kurgulanmıştır.

Türkiye geneline yayılmış güçlü müşteri ağı ve profesyonel satış yöneticisi kadrosuyla hizmet sunuyor. Yaygın dağıtım ağı sayesinde ülkemizin her köşesindeki müşterilerine ürünler rahatlıkla ulaşıyor. Uluslararası pazarda da kendine önemli bir yer edinen şirketimiz, dünya çapında 29’u aşkın ülkeye ihracat gerçekleştiriyor

Amacımız doğal enerji ve mükemmel sağlık kaynağı olan ürünleri tüketicilerin damak zevkine uygun ve tam hijyen koşullar altında üretilip satılmasını sağlamaktır.

Hedefimiz dünyaya ürünlerimiz sevdirmek ve bu ürünün her yaşta insanın damak zevkine uygun bir hale getirmektir.

Vizyonu sektörel liderlik olan şirketimiz, büyüme stratejisini dinamik insan kaynağına, kaliteli ve özenli iş yapış şekline, memnun  ve sadık müşterilerine dayandırmıştır.